Oferta pracy

Tester Oprogramowania

W związku z rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącą liczbą nowych klientów
i projektów poszukujemy Testera oprogramowania. Dołączając do zespołu testerów będziesz odgrywać kluczową rolę w sukcesie naszych projektów. Dzięki Twojej pracy będziemy mogli realizować nawet najbardziej złożone i skomplikowane oczekiwania naszych klientów, zapewniając doskonałą jakość dostarczanych produktów. Czekać będą na Ciebie liczne wyzwania zawodowe, więc na pewno nie będziesz się u nas nudzić.

Twoje zadania:

  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
  • Praca z zespołem wykorzystując najpopularniejsze modele i metodologie zarządzania projektami: Agile, Waterfall
  • Planowanie, przygotowywanie i wykonywanie scenariuszy testowych
  • Wykrywanie, analiza i raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas wykonywania testów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji testowej

Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku testera oprogramowania lub podobnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość modeli i metodologii zarządzania projektami: Agile, Waterfall, V Model
  • Umiejętność przygotowania scenariuszy testowych oraz znajomość narzędzi do zarządzania nimi: TestRail, TestPlans, TestLink
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami: Jira, DevOps
  • Umiejętność dobrej komunikacji i pracy w zespole

Ucieszy nas jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w wykonywaniu testów API
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne)
  • Certyfikaty związane z testami np. ISTQB
  • Doświadczanie w wykonywaniu testów bezpieczeństwa, wydajnościowych oraz obciążeniowych

Dzielimy się z Tobą:

  • Umową UoP/B2B na czas nieokreślony
  • Elastycznymi warunkami i godzinami pracy
  • Wynagrodzeniem dostosowanym do umiejętności + atrakcyjne premie
  • Benefitami
  • Bardzo ciekawymi, złożonymi i międzynarodowymi projektami
  • Możliwością rozwoju
  • Świetną atmosferą

Wymiar: pełny etat
Lokalizacja: Remote/ Gliwice/ Opole

Masz pytania, napisz do nas: jobs@fis-sst.pl

Uzupełnij formularz aby aplikować.