Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

W związku z rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącą liczbą nowych klientów
i projektów poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji. Dołączając do zespołu HR będziesz odgrywać kluczową rolę w sukcesie naszych projektów. Dzięki Twojej pracy będziemy mogli stale rozbudowywać naszą firmę oraz spełniać oczekiwania naszych klientów. Czekać będą na Ciebie liczne wyzwania zawodowe, więc na pewno nie będziesz się u nas nudzić.

Twoje zadania:

  • Proaktywne korzystanie z zaawansowanych metod sourcingu (LinkedIn, Facebook) w celu dotarcia do pasywnych kandydatów
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Współpraca w projektach HR
  • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Monitorowanie rynku pracy
  • Udział w wydarzeniach rekrutacyjnych, reprezentowanie firmy na targach
  • Weryfikacja profili kandydatów pod kątem zgodności z potrzebami firmy
  • Ścisła współpraca z Project Managerami w celu ustalenia wymagań rekrutacyjnych
  • Opracowanie i realizacja koncepcji marketingu rekrutacyjnego
  • Wspieranie działań employer brandingowych
  • Udział w procesach onboardingowych

Szukamy Ciebie jeśli masz:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, zwłaszcza w branży IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Znajomość narzędzi pracy sourcera – im więcej tym lepiej
  • Kreatywność, asertywność, multitasking, umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Poczucie humoru

Ucieszy nas jeśli posiadasz:

  • Umiejętność skupienia na poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań
  • Chęć rozwoju w zakresie innych zadań HR-owych w wewnętrznym dziale HR
  • Znajomość języka niemieckiego

Dzielimy się z Tobą:

  • Stabilnym zatrudnieniem (umowa o pracę/B2B)
  • Atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia i umiejętności + atrakcyjne premie
  • Możliwością częściowej pracy zdalnej/elastyczne godziny pracy
  • Pakietem benefitów
  • Dobrą atmosferą w NIEkorporacyjnym środowisku oraz współpracą z ekspertami z różnych obszarów IT
  • Możliwością poznania zespołu już na etapie rekrutacji
  • Spotkaniami integracyjnymi wewnątrzdziałowymi oraz firmowymi

Wymiar: pełny etat
Lokalizacja: Gliwice

W razie pytań – pisz śmiało, odpowiemy!  jobs@fis-sst.pl

Uzupełnij formularz aby aplikować.