Oferta pracy

Rekruter IT

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów
  • Monitorowanie rynku pracy
  • Przygotowanie i udział w targach pracy oraz innych wydarzeniach wspierających rekrutację
  • Opracowanie i realizacja koncepcji marketingu rekrutacyjnego

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w rekrutacji IT – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny
  • Znajomość narzędzi pracy sourcera – im więcej tym lepiej
  • Kreatywność, asertywność, multitasking, umiejętność zarządzania czasem
  • Chęć rozwoju w zakresie innych zadań HR-owych w wewnętrznym dziale HR
  • Poczucie humoru

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności + atrakcyjne premie
  • Pracę zdalną / elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów
  • Dobrą atmosferę w NIEkorporacyjnym środowisku oraz współpracę z ekspertami z różnych obszarów IT
  • Możliwość poznania zespołu już na etapie rekrutacji

Śmiało zadawaj pytania, na wszystkie odpowiemy!

Uzupełnij formularz aby aplikować.