Oferta pracy

Programista .NET

Miejsce pracy: Gliwice

ZADANIA:

  • Dostosowywanie i rozwijanie istniejącej aplikacji na potrzeby użytkowników
  • Tworzenie nowych aplikacji spełniających szerokie wymagania biznesowe
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Dbanie o najwyższą jakość kodu

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w technologiach Microsoft .NET
  • Znajomość .NET Framework, Entity Framework, MS SQL
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

UCIESZYMY SIĘ JEŻELI ZNASZ:

Umiejętność wykorzystania systemów kontroli wersji (GIT, SVN)

  • Znajomość programowania na platformę ASP.NET Core
  • Mile widziana znajomość React.JS, Angular
  • Znajomość metodologii Agile (Scrum, Kanban, DevOps)

NASZA OFERTA:

BEZPIECZEŃSTWO: uczciwe pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 18 lat obecności na rynku IT

KOMFORTOWE WARUNKI PRACY: nowoczesne biuro, dobrze wyposażona kuchnia, pyszna kawa i herbata:),  codzienne dostawy owoców i bakalii, duży parking, drugi monitor, taras gdzie można pracować w upalne dni  i przede wszystkim fajna ekipa!

ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, dowolna forma zatrudnienia

ROZRYWKA:  wspólne grillowanie, spotkania projektowe, dzień gofra, upominki urodzinowe

ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki języków obcych

Uzupełnij formularz aby aplikować.