Oferta pracy

.NET Developer

W związku z rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącą liczbą nowych klientów
i projektów poszukujemy .NET Developera

Dołączając do zespołu .NET będziesz odgrywać kluczową rolę w sukcesie naszych projektów. Dzięki Twojej pracy będziemy mogli realizować nawet najbardziej złożone i skomplikowane oczekiwania naszych klientów. Czekać będą na Ciebie liczne wyzwania zawodowe, więc na pewno nie będziesz się u nas nudzić.

Twoje zadania:

  • Wdrażanie nowych rozwiązań w oparciu o dobrze zdefiniowane wymagania, przestrzegając ustalonych standardów jakości kodu oraz dokumentacji
  • Odpowiedzialność za pisanie, zarzadzanie, weryfikację i utrzymanie kodu
  • Współpraca z przyjaznymi i utalentowanymi osobami w ramach zespołu projektowego
    oraz firmy
  • Praca w Scrumie
  • Rozwijanie swoich umiejętności technicznych oraz umiejętności miękkich

Już od pierwszego dnia pracy otrzymasz od nas wiele wskazówek dotyczących profesjonalnej pracy oraz rozwoju. Pokażemy Ci najlepsze praktyki dotyczące rozwoju technicznego oraz rozwoju samego siebie. Będziesz miał wpływ na ekosystem pracy, swój rozwój oraz sukces firmy.

Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Umiejętność programowania w języku C# oraz znajomość platformy .NET
  • Znajomość współczesnych technologii webowych (Angular, JavaScript, jQuery)
  • Umiejętność pisania testów automatycznych (jednostkowych)
  • Znajomość technologii i platformy bazodanowej MS SQL Server
  • Doświadczenie w pracy z Visual Studio, Git
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (B2) i umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność dostosowywanie się do zmieniających się warunków
  • Chęć do samodzielnego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji

Ucieszy nas jeśli posiadasz:

  • Znajomość nowoczesnych wzorców projektowych i architektonicznych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowarstwowych
  • Znajomość: Azure, Kubernetes, Docker
  • Doświadczenie w CI/CD
  • Doświadczenie w pracy w zespole w trybie Agile/Scrum
  • Certyfikaty związane z technologiami Microsoft
  • Znajomość języka niemieckiego

Dzielimy się z Tobą:

  • Umową UoP/B2B na czas nieokreślony
  • Wynagrodzeniem dostosowanym do umiejętności + atrakcyjne premie
  • Bardzo ciekawymi, złożonymi i międzynarodowymi projektami
  • Fajną atmosferą

Wymiar: pełny etat

Lokalizacja: Remote/ Gliwice/ Opole

Masz pytania, napisz do nas: jobs@fis-sst.pl

Uzupełnij formularz aby aplikować.