Oferta pracy

Junior Scrum Master

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Scrum Mastera, która dołączy do naszego zespołu, pracującego nad dedykowanymi projektami na rynku D-A-CH.

Doświadczenie

  • Ok. 0,5 – 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji z klientem i zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Orientacja na rozwój i samodoskonalenie oraz orientacja na osiąganie celów
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozumienia potrzeb i oczekiwań klientów

Obowiązki:

  • Koordynowanie spotkań scrumowych
  • Koordynowanie zakresu i harmonogramu projektu
  • Trenowanie członków zespołu/ów w zakresie frameworków Agile
  • Ułatwianie komunikacji wewnętrznej i efektywnej współpracy
  • Współpraca z Product Ownerami i ułatwianie komunikacji zewnętrznej
  • Rozwiązywanie konfliktów i przeszkód
  • Wsparcie zespołu w efektywnym wdrażaniu zmian
  • Zapewnienie, że produkty są zgodne z normami jakościowymi na koniec każdego sprintu
  • Pomoc w tworzeniu produktywnego środowiska, w którym członkowie zespołu „mają swój produkt” i lubią nad nim pracować

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Uzupełnij formularz aby aplikować.