Oferta pracy

Junior Project Manager

W związku z rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącą liczbą nowych klientów
i projektów poszukujemy Junior Project Managera.

Dołączając do naszego zespołu doświadczonych managerów będziesz odgrywać kluczową rolę w sukcesie naszych projektów. Dzięki Twojej pracy będziemy mogli realizować nawet najbardziej złożone i skomplikowane oczekiwania naszych klientów. Czekać będą na Ciebie liczne wyzwania zawodowe więc na pewno nie będziesz się
u nas nudzić.

Twoje zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi dotyczącymi wdrożenia, utrzymania i rozwoju aplikacji, zgodnie z metodologią i przyjętymi standardami
  • Nadzór nad realizowanymi projektami
  • Aktywna współpraca z klientem biznesowym
  • Wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb klienta i rozbudowy zakresu usług świadczonych dla Klienta
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Cechy jak otwartość, kreatywność, analityczność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • Bardzo dobrą znajomość j. angielskiego (B2/C1)
  • Dokładność i terminowość
  • Samodyscyplinę, pro-aktywność, chęć rozwoju i łatwość uczenia się
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Ucieszy nas, jeśli posiadasz:

  • Znajomość podstaw Scrum i metodyk zarządzania projektami
  • Znajomość j. niemieckiego

Dzielimy się z Tobą:

  • Umową UoP / B2B na czas nieokreślony
  • Wynagrodzeniem dostosowanym do umiejętności + atrakcyjne premie
  • Bardzo ciekawymi, złożonymi i międzynarodowymi projektami
  • Fajną atmosferą 🙂

Wymiar: pełny etat

Lokalizacja: Remote/ Gliwice/ Opole

Masz pytania, napisz do nas: jobs@fis-sst.pl

Uzupełnij formularz aby aplikować.