Oferta pracy

Junior Biznes Analityk IT

Obecnie poszukujemy na stanowisko Junior Biznes Analityk IT

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) i mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Chęć do rozwoju w analizie danych oraz analizie biznesowej
  • Podstawowa znajomość SQL lub chęć do nauki
  • zdolności analityczne
  • Rzetelność, dbałość o szczegóły oraz proaktywne podejścia

Zadania:

  • Przygotowanie analiz biznesowych oraz analiz danych
  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych
  • Analiza danych billingowych pod kątem poprawności
  • Wykonywanie i wspieranie miesięcznych działań związanych z procesami billingowymi
  • Bliska współpraca z programistami oraz biznesem

Oferujemy:

  • Umowa UoP/B2B na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności + atrakcyjne premie
  • Bardzo ciekawe, złożone i międzynarodowe projekty
  • Fajną atmosferę 🙂

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Uzupełnij formularz aby aplikować.