Oferta pracy

Frontend Developer

Obecnie poszukujemy Frontend Developera, pracującego nad dedykowanymi projektami.

Dołączając do zespołu będziesz odgrywać kluczową rolę w sukcesie naszych projektów.
Dzięki Twojej pracy będziemy mogli realizować nawet najbardziej złożone i skomplikowane oczekiwania naszych klientów. Czekać będą na Ciebie liczne wyzwania zawodowe, więc na pewno nie będziesz się u nas nudzić.

Twoje zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowoczesnych aplikacji biznesowych
    zgodnie z dostarczoną specyfikacją
  • Tworzenie prototypów i implementacja najlepszych praktyk
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Praca w zespołach Scrumowych w międzynarodowym środowisku

Szukamy Ciebie jeśli masz:

  • Pasję do tworzenia oprogramowania
  • Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu Angular, React lub Vue.js
    (preferowany Angular)
  • Bardzo dobrą znajomość: JavaScript, CSS, HTML, SASS, GIT
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Podstawową wiedzę z zakresu UX/UI
  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności
  • Zdolności analityczne oraz zdolność zwięzłego i konkretnego wypowiadania się
  • Bardzo dobrą znajomość j. angielskiego (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)

Dzielimy się z Tobą:

  • Umową UoP/B2B na czas nieokreślony
  • Wynagrodzeniem dostosowanym do umiejętności + atrakcyjne premie
  • Bardzo ciekawymi, złożonymi i międzynarodowymi projektami
  • Fajną atmosferą 🙂

Wymiar: pełny etat

Lokalizacja: Remote/ Gliwice/ Opole

Masz pytania, napisz do nas: jobs@fis-sst.pl

Uzupełnij formularz aby aplikować.