Oferta pracy

Frontend Developer

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowoczesnych aplikacji biznesowych zgodnie z dostarczaną specyfikacją
  • Tworzenie prototypów i implementacja najlepszych praktyk
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Praca w zespołach Scrumowych w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Pasja do tworzenia oprogramowania
  • Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu Angular, React lub Vue.js (Preferowany Angular)
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, CSS, HTML, SASS, GIT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa wiedza z zakresu UX/UI
  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności
  • Zdolności analityczne oraz zdolność zwięzłego i konkretnego wypowiadania się
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Umowa UoP/B2B na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności + atrakcyjne premie
  • Bardzo ciekawe, złożone i międzynarodowe projekty
  • Fajną atmosferę

Uzupełnij formularz aby aplikować.