Oferta pracy

Asystent Biura

Obecnie poszukujemy Asystenta biura, który dołączy do naszej firmy FIS-SST i będzie z nami budować markę.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie ewidencji, wysyłka i odbiór poczty
  • Odbieranie telefonów, odpowiadanie na wiadomości e-mail
  • Archiwizacja i ewidencja dokumentacji
  • Wsparcie działu księgowości
  • Nadzór nad flotą samochodową
  • Nadzór nad ubezpieczeniami firmy
  • Rozliczanie delegacji
  • Pilnowanie terminów i organizacja przeglądów dotyczących mienia firmy
  • Bieżące zakupy wyposażenia biura
  • Obsługa gości podczas spotkań
  • Utrzymywanie estetyki sekretariatu oraz sal spotkań

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • J. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2),
    j. niemiecki mile widziany
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość, analityczność, kreatywność
  • Chęć do zdobywania wiedzy
  • Proaktywne podejście

Dzielimy się z Tobą:

  • Umową o pracę
  • Wynagrodzeniem dostosowanym do posiadanych umiejętności
  • Pakietem benefitów

Wymiar: pełny etat

Lokalizacja: Gliwice

W razie pytań – pisz śmiało, odpowiemy!  jobs@fis-sst.pl

Uzupełnij formularz aby aplikować.