Oferta pracy

Analityk biznesowy IT

W związku z rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącą liczbą nowych klientów
i projektów poszukujemy Analityka Biznesowego.
Dołączając do zespołu naszych doświadczonych analityków będziesz odgrywać kluczową rolę w sukcesie naszych projektów.
Dzięki Twojej pracy będziemy mogli realizować nawet najbardziej złożone
i skomplikowane oczekiwania naszych klientów.
Czekać będą na Ciebie liczne wyzwania zawodowe więc na pewno nie będziesz się u nas nudzić.

Twoje zadania:

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
  • Analiza oraz dokumentacja wymagań w formie specyfikacji
  • Komunikacja z zespołami programistów: prezentacja wymagań dla projektów,
    opieka analityczna nad wykonaniem projektu,
    walidacja zaimplementowanych funkcji względem wymagań
  • Ścisła współpraca z klientem

Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenia zawodowe w tworzeniu analiz biznesowych
    w sektorze IT
  • Solidną wiedzę na temat metod analizy biznesowej i najlepszych praktyk w tym zakresie
  • Doświadczenie w opracowywaniu wymagań przy projektach rozwoju oprogramowania podczas całego cyklu wytwarzania oprogramowania (SDLC)
  • Doświadczenie w zakresie metodologii, narzędzi i najlepszych praktyk w zakresie zarządzania projektami
  • Znajomość BPMN
  • Rzetelność, dbałość o szczegóły oraz proaktywne podejścia
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Ucieszy nas jeśli posiadasz:

  • Certyfikacje w zakresie uznanej międzynarodowo metodologii
    (np. ECBA , CCBA, CBAP lub innych)
  • Znajomość języka niemieckiego

Dzielimy się z Tobą:

  • Umową UoP/B2B na czas nieokreślony
  • Wynagrodzeniem dostosowanym do umiejętności + atrakcyjne premie
  • Bardzo ciekawymi, złożonymi i międzynarodowymi projektami
  • Fajną atmosferą 🙂

Wymiar: pełny etat

Lokalizacja: Remote/ Gliwice/ Opole

Masz pytania, napisz do nas: jobs@fis-sst.pl

Uzupełnij formularz aby aplikować.