Specjalizujemy się
w digitalizacji procesów

przewiń w dół
przewiń w dół

Wysokiej jakości, indywdualne
takie rozwiązania IT oferuje FIS-SST

Skorzystaj i Ty z naszego wieloletniego doświadczenia w rozwoju oprogramowania

17

Tworzymy od 17 lat

Od ponad 17 lat FIS-SST działa na niezwykle wymagającym rynku usług IT. W tym czasie, dzięki efektywności, przywiązaniu do najwyższej jakości i obszernemu know-how, udało nam się z sukcesem realizować liczne długoterminowe projekty. Za to cenią nas nasi klienci i dlatego nieustannie darzą nas wysokim zaufaniem.

Działamy i reagujemy elastycznie

Działamy i reagujemy elastycznie

Nie zawsze wszystko przebiega zgodnie z planem. Zmiany są nieodłącznym aspektem rzeczywistości projektowej. Podchodzimy do nich spokojnie, kompetentnie i korzystając z umiejętności, ale i ogromu doświadczeń naszych specjalistów. Dostosowujemy się, przy czym priorytetem są wymagania naszego klienta.

Profesjonaliści w akcji

Profesjonaliści w akcji

Wszyscy pracownicy FIS-SST posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania, są znakomicie wykształceni i certyfikowani według najwyższych standardów programistycznych. Mimo to nieustannie się rozwijają, zarówno doskonaląc umiejętności, jak i poszerzając gamę stosowanych narzędzi.

Tu nie ma miejsca na przeciętność

Tu nie ma miejsca na przeciętność

Myślimy poza schematami i niejednokrotnie pozwala nam to znaleźć najlepsze odpowiedzi na wymagania klienta. Nie zamykamy się w wąskich ramach – zamiast tego szyjemy na miarę indywidualne rozwiązania IT, by jak najlepiej spełnić potrzeby naszych klientów.

3

W trójce siła

Dlaczego zamykać się na jedną technologię programistyczną, skoro można w jednym miejscu połączyć trzy? W FIS-SST naszą specjalnością są dedykowane rozwiązania dla biznesu, powstające dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy z technologiami Microsoft .NET, Java i SAP, dzięki którym zapracowaliśmy na miano certyfikowanego partnera dla rozwiązań Microsoft i SAP. Dzięki temu możemy zagwarantować zgodność naszych rozwiązań ze standardami tych producentów.

Niemiecka kultura projektowa na polskim gruncie

Niemiecka kultura projektowa na polskim gruncie

Dokładność i precyzja, z jaką działamy, nie są dziełem przypadku. FIS-SST, choć swoją siedzibę ma w Polsce, korzenie ma w Niemczech. Większość klientów firmy również pochodzi z krajów niemieckojęzycznych, gdzie cechy te w połączeniu z wysokimi kompetencjami polskich specjalistów, są szczególnie cenione. Również dlatego komunikujemy się po niemiecku – dzięki temu możemy się lepiej zrozumieć i efektywniej współpracować.

Optymalizacja kosztów: lokalizacja

Optymalizacja kosztów: lokalizacja

Dzięki lokalizacji naszej firmy w Polsce, realizacja projektów odbywa się w sposób bardziej ekonomiczny, niż miałoby to miejsce w przypadku firm programistycznych, mających swoją siedzibę w Niemczech. To umożliwia naszym klientom sprawowanie lepszej kontroli nad kosztami osobowymi – zwłaszcza w przypadku długoterminowego outsourcingu usług programistycznych.

  • Wieloletni partner Microsoft i SAP (FIS GmbH)
  • Sprawdzone metodyki projektowe
  • Specjalizacja w trzech technologiach SAP, JAVA i .NET
  • Ponad 17 lat praktycznego doświadczenia we współpracy z zachodnioeuropejskimi, a zwłaszcza niemieckimi firmami IT
  • Elastyczność i efektywność kosztowa w projektowaniu i rozwoju rozwiązań dedykowanych
  • Wysokie kompetencje w zakresie systemów B2B
  • Naszym językiem projektowym jest język niemiecki i angielski

FIS-SST to mocny partner IT,
który naprawdę rozumie Twoje potrzeby

Innowacje. Jakość. Know-how. Elastyczność

Dopasowanie. Trwałość. Niezawodność. Efektywność. I oczywiście dobra cena. W FIS-SST, tworząc rozwiązania IT dla procesów biznesowych, z największą pieczołowitością dbamy o każdy z tych aspektów. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, tworzymy dla nich oprogramowanie od 17 lat.

Zawsze najlepsze rozwiązanie

W naszej siedzibie w Gliwicach pracują wyłącznie najlepiej wykształceni specjaliści, tworzący aplikacje na najwyższym poziomie. Podstawowym wymogiem, jaki przed nimi stawiamy, to by dostarczyli klientom oprogramowanie, które jak najlepiej spełni ich wymagania.

W 100% zgodnie z potrzebami

FIS-SST to nie tylko eksperci gwarantujący fachową wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie SAP, JAVA i .NET. To także firma potrafiąca dopasować się do konkretnego zapotrzebowania danego klienta. Współpracująca czy to w formie partnerstwa strategicznego, czy w konkretnym projekcie, czy też w dedykowanym zespole, służącym czasowym wsparciem.

Pomagamy wyjść z impasu

Nierzadko zdarza się, że dalsza realizacja projektu stoi pod znakiem zapytania. Także tutaj FIS-SST jest w stanie udzielić pomocy. Działamy dokładnie tam, gdzie inni się poddają i rozwiązując złożone problemy, skutecznie doprowadzamy do końca projekty IT. Nawet te, które zdają się być w sytuacji bez wyjścia.

Więcej niż efektywność

Zalety lokalizacji firmy w Polsce, fachowej wiedzy i wyjątkowej koncepcji usługowo-programistycznej pozwalają nam nie tylko realizować projekty szybko i przejrzyście, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, ale również atrakcyjnie kosztowo.

Jednym głosem

Przebiegająca bez przeszkód komunikacja z klientem to jedna z najważniejszych wartości we współpracy. Dlatego zarówno przy wewnętrznych, jak i zewnętrznych ustaleniach, porozumiewamy się w języku niemieckim. Ponadto nasi pracownicy znają też dobrze niemiecki sposób pracy i niemiecką kulturę projektową.

Partnerstwo

Zrozumienie potrzeb klienta i partnerskie reguły między nim a nami to klucz do długoterminowych sukcesów. Dla wielu klientów szybko stajemy się kimś więcej, niż tylko jednym z usługodawców – nieprzypadkowo wielu z nich współpracuje z nami już od wielu lat.

FIS-SST to Software House stosujący metodykę Agile

Wiemy, że czas jest dla Ciebie najważniejszy, dlatego używamy metodyki AGILE – najlepszego rozwiązania w zarządzaniu projektem.

Zwinne podejście w projektach pozwala na lepszą komunikację, szybką reakcję na zmiany, sprawne i efektywne dopasowanie rozwiązań do potrzeb konkretnego klienta oraz przetestowanie ich przed wdrożeniem.