O nas

FIS-SST to mocny partner IT, który rozumie Twoje potrzeby

FIS-SST - Software Solution Team dla Twojej firmy

Jesteśmy Software Housem z ugruntowaną pozycją na wymagającym rynku IT. Nasze doświadczenie oraz sprawdzone metody współpracy wykorzystujemy w celu zapewnienia klientom nowej jakości prowadzenia relacji biznesowych. Twój sukces jest naszym sukcesem.

O nas

FIS-SST jest dostępny w dwóch dogodnych lokalizacjach w Polsce, dzięki czemu łączymy międzynarodową jakość z konkurencyjnymi cenami.

NASZE ASPIRACJE

W naszej pracy kierujemy się sprawdzonymi zasadami

Wiarygodne Partnerstwo

Wierzymy, że tylko współpraca realizowana na zasadach partnerskich może przynieść optymalne rezultaty. Wykorzystujemy całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom sukces, który jest również naszym sukcesem.

Pasja

Jesteśmy zespołem specjalistów napędzanych pasją do tego, co robimy. Każda firma to indywidualna specyfika, a także inne potrzeby i rozwiązania. Spełniamy się w oferowaniu naszym klientom wiedzy i kompetencji, za pomocą których ich firmy mogą się rozwijać i zwiększać swoje obroty.

Innowacja

Wiemy, że dla naszych klientów liczy się skuteczność wdrażanych rozwiązań. Dlatego pracujemy tak długo, aż będziemy pewni, że zaproponowane przez nas rozwiązania w pełni spełniają swoją rolę – usprawniają firmę naszego klienta.

Motywacja

Jesteśmy nastawieni na budowanie długotrwałych relacji biznesowych. Cechuje nas elastyczność i gotowość do dostosowywania się do Twoich potrzeb. Z nami wiesz, że nad wydajnością Twojej firmy czuwają nie tylko kontrahenci, lecz faktyczni sprzymierzeńcy w biznesie.

Management

Motorem napędowym naszych działań jest sprawny i doświadczony zarząd, który dba o to, by firma podążała wytyczonym kierunkiem oraz trzymała się wartości i celów, które stały u podstaw założenia FIS-SST.

Mariusz
Musiolik

Managing Director

Operations & Sales Management