Case study

ISB AG

Profil klienta:

ISB AG jako innowacyjny dostawca kompleksowych usług IT, z główną siedzibą w Karlsruhe w Niemczech, od 30 już lat opracowuje rozwiązania informatyczne, dzięki którym klienci uzyskują maksymalną wartość dodaną w  procesach biznesowych.

ISB oferuje szeroki zakres usług, jakiego oczekuje się od profesjonalnego, zaufanego partnera IT: consulting, tworzenie rozwiązań, wdrożenia, szkolenia i wsparcie. Działalność ISB AG jest zorientowana na klienta i niezależna od producenta. Obszary specjalizacji obejmują administrację publiczną i sektor przemysłowy, gdzie ISB pomyślnie zrealizowało wiele projektów różnego rodzaju i różnych rozmiarów.

Cel

Do obowiązków FIS-SST należały analiza techniczna wymagań klienta, oszacowanie kosztów wdrożenia, planowanie realizacji projektu oraz wsparcie przy wdrożeniu.

Wymagania i wyzwania dla FIS

Zespół FIS wspierał do tej pory ISB między innymi w opracowywaniu systemu archiwizacji dla organów państwowych, systemu informacji religijnej w środowisku instytucji kościelnych, jak również bazy danych produktów w środowisku przemysłowym.

Korzyści dla Klienta

ISB  nie żałuje swojej decyzji dotyczącej wyboru FIS-SST jako partnera nearshoringowego, którego pracownicy posiadają rozległą wiedzę w zakresie tworzenia oprogramowania, podchodzą do zagadnień w sposób odpowiedzialny i kreatywny oraz charakteryzują się wysokim poziomem umiejętności komunikacyjnych.

Formularz kontaktowy

Patrycja Pałus

Office Administrative Assistant

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Download

Damit der Download erfolgen kann, geben Sie bitte hier Ihren Namen und Ihre E-Mail Adresse ein.

Unternehmensinformationen herunterladen (PDF)

Damit der Download erfolgen kann, geben Sie bitte hier Ihren Namen und Ihre E-Mail Adresse ein.

Grenzüberschreitendes Unterstützungskonzept

Damit der Download erfolgen kann, geben Sie bitte hier Ihren Namen und Ihre E-Mail Adresse ein