Case study

ISB AG

Profil klienta:

ISB AG jako innowacyjny dostawca kompleksowych usług IT, z główną siedzibą w Karlsruhe w Niemczech, od 30 już lat opracowuje rozwiązania informatyczne, dzięki którym klienci uzyskują maksymalną wartość dodaną w  procesach biznesowych.

ISB oferuje szeroki zakres usług, jakiego oczekuje się od profesjonalnego, zaufanego partnera IT: consulting, tworzenie rozwiązań, wdrożenia, szkolenia i wsparcie. Działalność ISB AG jest zorientowana na klienta i niezależna od producenta. Obszary specjalizacji obejmują administrację publiczną i sektor przemysłowy, gdzie ISB pomyślnie zrealizowało wiele projektów różnego rodzaju i różnych rozmiarów.

Cel

Do obowiązków FIS-SST należały analiza techniczna wymagań klienta, oszacowanie kosztów wdrożenia, planowanie realizacji projektu oraz wsparcie przy wdrożeniu.

Wymagania i wyzwania dla FIS

Zespół FIS wspierał do tej pory ISB między innymi w opracowywaniu systemu archiwizacji dla organów państwowych, systemu informacji religijnej w środowisku instytucji kościelnych, jak również bazy danych produktów w środowisku przemysłowym.

Korzyści dla Klienta

ISB  nie żałuje swojej decyzji dotyczącej wyboru FIS-SST jako partnera nearshoringowego, którego pracownicy posiadają rozległą wiedzę w zakresie tworzenia oprogramowania, podchodzą do zagadnień w sposób odpowiedzialny i kreatywny oraz charakteryzują się wysokim poziomem umiejętności komunikacyjnych.

Formularz kontaktowy

Patrycja Pałus

Office Administrative Assistant

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Newsletter FIS-SST

To continue downloading please subscribe to our newsletter 

Newsletter FIS-SST

Aby kontynuować ściąganie prosimy zapisz się do naszego newsletter`a