Case study

Dowiedz się jak pomagamy naszym partnerom

Zobacz także nasze success stories

Przykłady pomyślnej współpracy

Satysfakcja naszych partnerów biznesowych jest dla nas priorytetem. Podczas wieloletniej działalności realizowaliśmy projekty z wielu branż i do każdego z nich podchodziliśmy w sposób indywidualny.

Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz projektów, które prowadzimy. Zapraszamy Cię do zapoznania się z niektórymi z nich – dzięki temu poznasz lepiej nas i nasz sposób współpracy.

STIHL

Grupa STIHL projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia mechaniczne dla leśnictwa, rolnictwa, a także pielęgnacji krajobrazu i budownictwa oraz dla wymagających konsumentów. STIHL produkuje na całym świecie w siedmiu krajach: Niemczech, USA, Brazylii, Szwajcarii, Austrii, Chinach i na Filipinach. Od 1971 roku STIHL jest najlepiej sprzedającą się na całym świecie marką pił łańcuchowych.

Czytaj więcej

ISB AG

ISB AG jako innowacyjny dostawca kompleksowych usług IT, z główną siedzibą w Karlsruhe w Niemczech, od 30 już lat opracowuje rozwiązania informatyczne, dzięki którym klienci uzyskują maksymalną wartość dodaną w  procesach biznesowych. ISB oferuje szeroki zakres usług, jakiego oczekuje się od profesjonalnego, zaufanego partnera IT: consulting, tworzenie rozwiązań, wdrożenia, szkolenia i

Czytaj więcej

STIHL

Grupa STIHL projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia mechaniczne dla leśnictwa, rolnictwa, a także

Czytaj więcej

Zobacz także nasze Success stories